Всяко уникално присъствие може да бъде усетено и пресъздадено чрез сетивността и инструментите на фотографията.Всяка история - да бъде разказана в снимки. С всеки мога да измисля нова.
Обичам да снимам и жени , и мъже, и двойки. Подхождам по един и същ начин, с внимание, уважение и благодарност, опитвайки се да усетя и уловя душевността, емоциите и индивидуалността на човека срещу мен. Вярвам, че ще ви помогна да се видите по друг начин, в друга роля, от различна перспектива. Ще ви придружа в този своеобразен път, в търсенето на другите ви лица, в обръщането навътре към себе си. Защото фотографията е именно акт на търсене, на въпроси, на разкриване, на намиране...и за вас, и за мен.

