Едно стълбище в Атина
Когато пътуваме семейно , винаги(въпреки честите протести на семейството) избирам апартамент с интересна архитектура и интериор, подходящ за снимки в случай, че реша да снимам себе си или Рая. Под интересен, разбирайте автентичен и най-често стар - затова са и протестите :) Не рядко ни се е случвало да сменяме апартаменти, но аз успявам да си взема своето и като преживяване, и като снимки. В това пътуване до Атина , нагласих нещата по същия начин и за щастие този път имахме единодушие в избора. Но съвсем не бях подготвена за самата сграда и тези стълби(нямаше никакви снимки в описанието в букинг) и щом ги видях и казах "Ах!" разбрах,че ще се снимат те, а не апартамента. Между разходките, гръцкото слънце, шума и жизнеността на Атина, обилната храна(знаете в Гърция се яде много и супер вкусно), руините, битака и страхотните плочи, които си намерихме там, сладоледа(за децата) и виното (за мен), между кашлиците и мрънкането(децата са си деца и на 10, и на 17), та между всичко това, в последния ден, успяхме да си откраднем няколко минути с моето момиче и да се разходим по това стълбище. Безценни са тези моменти между нас, това общуване в свобода и креативност, спонтанността и порива, себеизразяването. Дано се насладите на снимките, както ние на момента :)
