"Фотографията е изкуството да се краде трохичка време." А. Трифу
Направи ми снимка! Снимката остава.
Когато нещо е свършило, когато не е започнало. Когато мигът е отминал, когато идва съмнението, че някога е бил.
В нея живее всичко, което се опитвам да забравя или се мъча да задържа.
Присъствието на някой неприсъстващ.
Утехата, че е невъзможно да изчезнеш.
Вечността в отминаващия миг.
Мимолетността на вечното.
В нея всичко е живо.
Всяко мое аз.
Да забравя. Да си спомня.
Направи ми снимка!
