Здравейте и добре дошли в моя свят!

Аз съм Кристина и ще съм безкрайно щастлива, ако решите да съм вашият фотограф!

Вярвам , че дори и само една снимка може да ни даде различен поглед към самите нас. Онзи, от който се нуждаем точно в този момент.


Фотографията ме намери, или аз най-накрая стигнах до нея осъзнато и със смисъл, в особено важен за мен личен момент. Момент, в който започнах да се обръщам все повече към себе си, да търся забравената си индивидуалност, да се преоткривам като жена(вече на 40 :) Заедно с това започнах да се обръщам и все повече към хората и техните истории и живота сам ми даваше срещи, които оставяха в мен трайни следи. Следи,които исках да запечатам и в снимки.

Снимки на другите, снимки и на себе си. Портретите и авто-портретите станаха основен фокус и вдъхновение за мен. А след това като естествено продължение на търсенията ми(естетически и емоционални) дойде и будоарната фотография.

Изключително бързо тя се превърна в лична кауза за мен и съм безкрайно щастлива и благодарна за всяка жена или мъж, които застават пред камерата ми, разголили тялото и душата си.



Извън фотографията съм момиче на 44, със семейство, две прекрасни деца Рая и Явор и една миличка костенуркова котка Ружа :) Обичам морето, лятото, слънцето,Варна(родният ми град), музиката, танците и пътешествията. Обичам да нося шапки, да се разхождам дълго, да наблюдавам света и хората.


Освен че снимам, се случи така, че понякога и самата аз заставам пред камерата на приятели фотографи или пред своята собствена, като забавление или опит да осъществя някоя идея, която ми е хрумнала. Така че знам колко трудно може да е да позираш и да се отпуснеш на снимки. Но със сигурност също знам колко забавно и смислено може да бъде и че резултатите и самия процес си заслужават опита!

Заедно сътворяваме магия, а това винаги е хубаво!


Благодаря ви, че сте тук!


1 / 15
Малко повече за мен и за снимките, които правя.


Снимам и разказвам в снимки историята, която вие разказвате на мен!


Снимам в собствено студио в гр. София, както и на всяко друго място,което ни се стори подходящо за идеята,която искаме да заснемем и ролята, в която искате да влезете. Често пътувам до Варна, така че можете да ме намерите и там. Обичам интересни локации и постоянно ги търся в пътуванията си из България.



Планирам всяка фотосесия индивидуално спрямо вашите желания и идеи.




Обсъждаме и оформяме концепцията, визията, локацията подробно.



изготвям план за протичането на снимките, но винаги разчитам и на импровизацията.



давам ви насоки за позирането и поведението пред камерата.

Слушаме музика,


Забавляваме се,


говорим си,


правим страхотни снимки!




Благодаря!

Благодаря на всички мои приятели, с които снимаме и се забавляваме, които ме изкарват от зоната на комфорт зад камерата и всеки път ме учат да бъда повече себе си!