Артистът среща себе си
Вълнувам се всеки път, когато мъж застава пред камерата ми, защото това се случва рядко и сякаш рядко се среща мъж, който обича да се снима и намира смисъл в това. Особено беше вълнението, когато трябваше да снимам този безкрайно талантлив художник и много харизматичен мъж. Но честно казано с модел като него ми беше лесно и изключително приятно. Снимките минаха най-вече като разговор, като обмяна на опит и за него и за мен, с малко провокация от моя страна и с много артистизъм от негова.
