Булката и морето
Бурята ни преследваше целия ден, а щом дойдохме на плажа се включиха и комарите, бяха безброй :) Но някакси времето винаги е с мен, дъждът услужливо ни изчака да поснимаме и то на воля. Обичам всяка снимка от тази серия заради мястото(плажът на Камчия), заради роклята, но най-вече заради Тони и нейния емоционален заряд, виталност и красота.
