Усещане за жена

Всичко в снимането ме прави щастлива - планирането, общуването с вас и вълшебството на момента , в който правим снимките , красотата на самите кадри, нетърпението преди да ги видя и обработката след това. Но най-голям смисъл ми дават думите ви и вълнението, с което ми пишете - как се чувствате, как снимките са ви подействали, какво от себе си търсите и намирате в тях. Споделям думите на клиентката си за тези снимки, защото ме докоснаха дълбоко и знам, че ще докоснат много други жени.

"Снимките са красиви, не знам каква по-хубава дума да използвам. Сложила си душа в тях, за което отново благодаря. Действаш ми като психотерапия, признавам си - гледам ги, за да се опозная.Мъжът ми също постоянно ги възхвалява, че са ми подействали страшно много. Наистина ти благодаря! И скоро пак ще се подложа на твоята "терапия" :)

И аз ти благодаря, прекрасна М. за цялата красота, за смелостта, за доверието и за вдъхновението...за усещането за жена!