Няма по-красива жена от тази, която обича себе си!
Признавам, че будоарът е моята фотографска и лична слабост и страст. Влагам и намирам в тези фотосесии много смисъл и дълбочина, както за хората,които снимам, така и за мен самата.
Това е моментът, в който се завръщаме към себе си, към изначалната си красота, към най-естественото си състояние. Поглеждаме се и се виждаме по начин, за който рядко ни остава време в ежедневието. Подаряваме си момент на интимност единствено за нас самите.Излизаме от рамките, от всички други множество роли,които имаме - на съпруги,майки, домакини, работещи момичета - и се потапяме и наслаждаваме на изначалната си роля, на първичната си женска същност, в хармония с телата си и тяхната красота.
Поглеждаме се в огледалото.Обичаме всичко, което имаме и всичко, което нямаме. И се откриваме такива, каквито сме - вдъхновяващи и вълнуващи!
Забавляваме се, любуваме се на отражението и правим най-прекрасните снимки, които могат да бъдат направени.
Будоарът не е показната голота, не е дори задължително голота, той е интимният момент на срещата ни с нашата женственост, нейната загадъчност и нежност.
Можем да снимаме с бельо или без, докъде ще стигнем в разкриването зависи само и единствено от вас, вашите желания и комфорт.
Целта е да преживеете един безценен миг още по време на снимките и да си подарите кадри, в които извира вашата чувственост и женска енергия.
Благодаря ви, че ми подарявате доверието си и тези безценни мигове! Благодаря ви и за обратната връзка, която ми давате за снимките и за самата фотосесия - колко добре сте се чувствали въпреки притеснението( което изчезва бързо-бързо), колко ви харесват снимките, как са ви накарали да погледнете на себе си и дори как са повлияли на отношенията ви с партньора.
И нещо ,което чувам всеки път и за което съм безкрайно благодарна - че цялото изживяване и снимките след това са ви подействали като вид терапия, която ви е помогнала да се свържете oще повече със себе си.
Това е най-ценното!

